Jak to funguje

Pomáháme dokončovat projekty včas

Jste zadavatel a hledáte externisty?
Vytvořte si nabídky práce

Nejprve si vytvořte nabídky práce, nebojte je to ZDARMA a můžete si vytvořit tolik nabídek práce, kolik jen potřebujete.
Tvorba nabídek je snadná, jen zvolte kategorii, napište název, popište úkol (práci), pro kterou externistu hledáte, zvolte znalosti, které po externistovi požadujete.


Čekejte na nabídky externistů

Na vaše práce můžou posílat nabídky externisté zaregistrovaní v našem systému. V nabídce si můžete přečíst, proč konkrétní externista je pro danou práci vhodný, můžete se podívat na jeho profil, projít reference a hodnocení, pokud se rozhodnete, že tento kandidát je pro práci, kterou nabízíte vhodný, můžete externistu schválit, v opačném případě můžete čekat na další nabídky externistů a nebo můžete externisty procházet a zaslat vhodnému kandidátovi nabídku práce.


Výkon práce a úhrada

Jakmile máte svého externistu, zadáte mu úkoly, po dokončení úkolu musíte schválit, zda práce byla dokončena správně a podle vašich představ, jakmile jste s prací spokojen, kliknete na tlačítko zaplatit, čímž pošlete externistovi platbu za konkrétní úkol, podporujeme platební karty i PayPal.


Máte SocialWeb členství?

Pro členy SocialWebu je systém Externisté neomezeně a zdarma k dispozici.

Co je SocialWeb?

Chcete být externistou a vydělávat si za plnění zakázek?
Zaregistrujte se a vytvořte si profil

Jakmile se zaregistrujete, můžete vyplnit váš profil, včetně referencí, vašich znalostí a dovedností, díky řádně vyplněnému profilu mohou zadavatelé vyhodnotit, zda jste pro konkrétní práci vhodný a nebo ne.


Vytvořte si nabídky služeb

Jakmile máte profil, můžete vytvářet libovolné množství nabídek služeb, které jste schopný(á) zrealizovat, díky tomu pak zadavatelé mohou procházet nabídky a požádat vás o práci. Můžete také procházet nabídky zadavatelů a poslat nabídku na zadavatelem vytvořenou práci.


Dodejte práci a vydělejte si tak peníze

Jakmile vám zadavatel zaslal nabídku a vy ji přijmete a nebo jste sám(a) reagoval(a) na nabídku zadavatele a zadavatel vás pro specifickou práci vybral, je třeba dodat práci, na kterou si vás vybral, jakmile práci dodáte, dáte ji zadavateli ke schválení a ten práci může schválit. Jakmile zadavatel je s prací spokojen, peníze vám budou připsány na účet, výplaty zasíláme na PayPal.