Obchodní podmínky

Obchodní a registrační podmínky
1. Provozovatel

Provozovatelem webu a služby EXTERNISTE.CZ je společnost Lougel INC, FILE ID: 70647885, se sídlem 2932 n74th ave, Elmwood Park, 60707, ve státě Illinois, USA (dále také „Provozovatel“). 

 

 

2. Ochrana soukromí

Vámi svěřené osobní údaje budou sloužit výhradně pro účely služby EXTERNISTE.CZ. Jako správce osobních údajů se provozovatel zavazuje, že Vaše osobní údaje nebude zpřístupňovat třetím osobám žádným jiným způsobem, než jejich oficiální prezentací na webových stránkách www.externiste.cz, a to na základě Vašeho souhlasu a jen ve Vámi poskytnutém rozsahu. Více na stránce Zpracování osobních údajů.

 

 

3. Registrace do katalogu EXTERNISTE.CZ

Pro umožnění zápisu do katalogu EXTERNISTE.CZ je vyžadována registrace. Ta se provádí vyplněním alespoň povinných položek, označených hvězdičkou v registračním formuláři. Registrace do katalogu EXTERNISTE.CZ je umožněna jak fyzickým osobám, tak obchodním nebo výrobním společnostem.

 

Díky registraci získáte:

  • Zařazení do přehledného Katalogu externistů
  • Vytvoření osobní prezentace
  • Zařazení až do pěti kategorií
  • Uvedení Vašich referencí
  • Možnost navázání obchodní spolupráce
  • Dokončení a hodnocení dodané práce

 

4. Rozsah poskytnutých informací

Co nejpřesnějším, výstižným a detailním uvedením informací o Vaší pracovní nabídce si zajistíte přísun takových pracovních nabídek, které budou nejlépe odpovídat Vašemu očekávání.

Položky, které nejsou označeny jako povinné proto také doporučujeme řádně vyplnit.

Externisté, jejichž profily budou vyplněny nejpodrobněji a budou obsahovat také fotografii, budou zobrazováni přednostně.

 

5. Fotografie

Zveřejnění fotografie je položkou nepovinnou, ale velice doporučenou, protože přiblíží Vaši osobu potenciálním zájemcům o spolupráci s Vámi a významně pomáhá k získávání zakázek.

Profily s fotografií jsou ve výsledcích vyhledání externistů upřednostňovány a zobrazují se na předních pozicích, profily bez fotografie jsou zobrazeny až na následujících místech.

 

6. Ceny za zápis a propagaci v katalogu EXTERNISTE.CZ

Zápis v katalogu EXTERNISTE.CZ je pro externisty zdarma s možností ucházet se až o 30 pracovních nabídek v jednom kalendářním měsíci. Pokud máte zájem o více nabídek, můžete si zakoupit placené členství.
Pro zadavatele práce je systém zdarma, zadavatelé mohou přidávat libovolné množství nabídek práce, na které mají poté externisté možnost reagovat.

Zadavatelé mohou za cenu 100 Kč zvýhodnit svoji nabídku práce v rámci systému externiste.cz a tak se zobrazovat na prvních místech.

Externisté mohou zvýhodnit svou nabídku před ostatními u nabídek práce tak i v sekci nabídek služeb za cenu 100 Kč.

Společnost Lougel INC je plátcem VAT v USA, nejsme však plátcem DPH.

Veškeré transakce jsou prováděny přes platební brány PayPal a Stripe, u kterých jsme řádně registrováni jako USA firma a kterým jsme doložoli registrační údaje včetně informací o registraci k VAT (TAX PAYER ID neboli ITIN) o naší společnosti.

 

7. Období platnosti zápisu do katalogu EXTERNISTE.CZ

Zápis v katalogu EXTERNISTE.CZ je platný po dobu 12 měsíců ode dne provedení zápisu. Následně je nutné provést prodloužení zápisu, již bez nutnosti nové registrace.

 

8. Výběrové řízení a zprostředkování práce

Zadavatel má možnost nabídnout externistovi práci stejně tak může externista se ucházet o práci zadavatele, pokud je nabídka druhou stranou přijata dochází k dohodě o provedení práce, kterou by měla strana zadavatele zaslat externistovi.

Po dokončení práce je vyžadováno po zadavateli platba za práci, kterou mu externista na základě dohody vytvořil (zprostředkoval), platba je provedena na náš (provozovatele) PayPal a nebo Stripe účet, která bude následně přeposlána externistovi dle nastavení profilu výplat, nabízíme platbu týdně, jednou za 14 dnů, měsíčně a nebo čtvrtletně v minimální částce 250 Kč ($10 USD).

 

9. Práva provozovatele

Lougel INC si jakožto provozovatel vyhrazuje právo kdykoli v budoucnu vyžadovat poskytnutí dalších údajů a bez jejich sdělení si vyhrazuje právo dosavadní registraci zrušit, pokud byla provedena jako bezplatná.
Provozovatel neručí za to, jakým způsobem budou třetí osoby nakládat s údaji zveřejněnými na webu www.externiste.cz

Provozovatel nenese zodpovědnost za činnost svých uživatelů.

 

10. Další ujednání

Účastník je povinen pro registraci sdělovat údaje pravdivě a úplně.

Lougel INC je oprávněn tyto podmínky měnit a tyto změny jsou pro návštěvníky a uživatele webu EXTERNISTE.CZ závazné od okamžiku jejich zveřejnění.

Souhlas s obchodními a registračními podmínkami se potvrzuje při registraci uživatele EXTERNISTE.CZ, a to zaškrtnutím políčka „SOUHLASÍM S OBCHODNÍMI A REGISTRAČNÍMI PODMÍNKAMI“

Máte SocialWeb členství?

Pro členy SocialWebu je systém Externisté neomezeně a zdarma k dispozici.

Co je SocialWeb?